Oferta Brothers

Transport i Przeprowadzki Warszawa

Zapewniamy specjalistyczną usługę przeprowadzek w Warszawie, krajowych jak i międzynarodowych. Dzięki doświadczeniu i zaufanym partnerom naprawdę możesz na nas liczyć. Gdziekolwiek się przeprowadzasz, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Naszym celem jest niezawodna i godna zaufania obsługa klienta głównie związana z przeprowadzką. Każdy klient jest ważny, a my robimy wszystko by zapewnić komfort nawet w stresujących sytuacjach. Jesteśmy przyjaźni, elastyczni i naprawdę słuchamy tego, co do nas mówisz. Cokolwiek chcesz przenieść, kilka pudeł, sofę lub dom jednorodzinny z 5 sypialniami, my to zrobimy. Dokładamy wszelkich starań, aby dostosować naszą usługę relokacji do twoich wymagań i budżetu.

Oretra Transport Przeprowadzki

+48 608 727 563

Zadzwoń lub wyślij formularz

Oferujemy wszystkie rodzaje usług, przenosimy zarówno mniejsze gospodarstwa domowe jak i ogromne magazyny. Każda cena ma opcję Standard, która obejmuje wszystko, robociznę, pojazd, ubezpieczenie, zabrania przedmiotów i wniesienie ich do wybranego pokoju. Inną opcją jest Premium - pełna usługa pakowania. Dojeżdżamy z materiałami i pakujemy całą nieruchomość. Przeładowujemy rzeczy całą potrzebną siłą roboczą, aby bezpiecznie i szybko dostarczyć je do domu.

Zaplanuj przeprowadzkę

Uzupełnij adres odbioru
Uzupełnij adres dostawy
Uzupełnij datę odbioru
Uzupełnij datę dostawy
Uzupełnij numer telefonu
Uzupełnij adres e-mail